Hakkımızda

ANT TEXTILE, uluslararası tekstil mümessili olarak 1995 yılından beri hizmet vermektedir. Fransa ve Almanya’da başlayan serüvenimiz daha sonra Pakistan ve nihayetinde Uzak Doğu’ya kadar uzanmıştır. Firmaların ihtiyacı doğrultusunda mamul ya da yarı mamul tekstil ürünlerini Tayvan, Tayland, Malezya, Pakistan, Endonezya ve Çin’den poforma bazında tedarik etmekteyiz.

Uzun süreli bağlantılarımız ve tecrübelerimiz doğrultusunda en iyi kaliteyi en uygun fiyata ve zamanında teslim etme prensibi ile hareket etmekteyiz. Bu nedenlerle piyasada örnek firmalar arasında sayılırız.About us:

ANT TEXTILE is an international textile business agency, founded in 1995.

Our journey began in France and Germany later on extended to Pakistan and eventually to the Far East. Finished and semi-finished textile products are manufactured in Taiwan, Thailand, Malaysia, Pakistan, Indonesia and China, in accordance with needs of companies and are provided proforma basis.

Our motto is to provide best quality products, price and with the principle of delivery on time, based on our long term connections and knowhow built over years. Our firm is considered exemplary among other market competitors.

Contact Info

© ANT TEXTILE. Tüm Hakları Saklıdır